RU

Прибуття до України Зурабова може перерости у новий скандал

22.01.2010, 12:14

В Україні прибуття Посла Росії Михайла Зурабова може перерости у новий дипломатичний скандал. Адміністрація Президента України Віктора Ющенка збирається рекомендувати МЗС не приймати у російського дипломата копії вірчих грамот.

Як передає канал "Вєсті", формальний мотив для рекомендації МЗС не приймати вірчих грамот у Посла Росії - це те, що у цих вірчих грамотах зазначений тільки пост, тобто посада Президента України, але не зазначено ім'я В.Ющенка.

Нагадаємо, раніше джерело у російських МЗС проінформувало, що Посол Російської Федерації в Україні може відправитися до Києва вже наступного тижня. 19 січня Президент РФ Дмитро Медведєв доручив Послу М.Зурабову почати виконання своїх обов'язків, а також призначив його на посаду спецпредставника Президента РФ з розвитку торгово-економічних відносин з Україною.

М.Зурабова призначили Послом у Києві ще у серпні. Однак його від’їзд до місця роботи було відкладено. У Росії це рішення пояснювали тим, що Кремль не бажає підтримувати жодних контактів з нинішнім Президентом України В.Ющенком.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>

Михайло Зурабов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини