RU

Прибічник союзу з РФ екс-депутат Марков шукає захисту в Євросуді

14.10.2013, 17:14
Прибічник союзу з РФ екс-депутат Марков шукає захисту в Євросуді - Фото
Ігор Марков, фото - rodina.od.ua
Про судовий позов до ЄСПЛ опальний одеський політик повідомив журналістам, передає Укрінформ. "Ми подали позов і чекаємо. Там є певна процедура - необхідно дати певний час Україну, щоб вона обгрунтувала рішення", - сказав Марков.

10 жовтня Марков звернувся до Одеського окружного адміністративного суду з проханням визнати незаконним розпорядження спікера Верховної ради Волоимира Рибака  про припинення нарахування Маркову заробітної плати та блокування його депутатської картки.

25 вересня Рибак заявив, що Марков позбавлений практично всіх можливостей для роботи в парламенті. " C 20 вересня він не отримує заробітної плати, картка Маркова заблокована", - зазначив Рибак.

Раніше Вищий адміністративний суд зобов'язав ЦВК скасувати реєстрацію Маркова. Таким чином, суд підтвердив факти фальсифікації результатів голосування на 133 окрузі в Одесі.

Нагадаємо, в недавньому минулому Марков заявляв, що він проти того, щоб долею України розпоряджалися чиновники з Євросоюзу, виступаючи за зближення з Росією. При цьому долю свого власного мандата він вирішив відстоювати саме в Європі.

Досьє на Ігоря Маркова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини