RU

Президенти України та Вірменії неофіційно зустрілися в Криму

29.07.2008, 13:20

У Криму відбулася зустріч Президента України Віктора Ющенка та Президента Вірменії Сержа Саргсяна. Глави держави зустрілися у форматі "віч-на-віч" і мали робочий сніданок.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента України, В. Ющенко та С. Саргсян обговорили низку питань двосторонньої співпраці. Передусім, йшлося про активізацію торгово-економічної співпраці. Сторони зауважили позитивну динаміку розвитку двосторонньої торгівлі, обсяг якої за підсумками 2007 року становив $262, 86 млн.

Також президенти двох країн обговорили реалізацію проекту Керч-Поти-Батумі. Окремою темою розмови стала співпраця у культурній сфері та забезпечення потреб української і вірменської національних общин. Президенти також обговорили організацію офіційного візиту Президента Вірменії до України, який має відбутися після проведення четвертого засідання Міжурядової спільної українсько-вірменської комісії з питань економічного співробітництва.

Президент Вірменії перебуває в Україні з неофіційним візитом, у рамках якого він візьме участь у святкуванні ювілею вірменської святині - Сурб-Хач.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини