Президент ветував закон про право військових розривати контракти

27.09.2016, 15:40
Президент ветував закон про право військових розривати контракти - Фото
14f2919d5c299c58077feb09a6b1abcd.jpg
Президент Петро Порошенко застосував право вето до закону Про внесення змін до закону України Про військовий обов'язок і військову службу (щодо уточнення окремих положень). Про це повідомив заступник начальника Генштабу Володимир Талалай, передає УНІАН.

"Хотів би звернути увагу на питання застосування президентом України права вето щодо прийнятого ВР 12 липня 2016 року закону України про внесення змін до закону про військовий обов'язок і військову службу", - заявив він.

"Міноборони спільно з Генштабом всебічно вивчило умови і обставини у зв'язку з прийняттям цього закону зі змінами, які були внесені під час голосування в ВР. Зміни, які були внесені до цього закону, створили умови, при яких можуть бути створені негативні наслідки для обороноздатності держави", - підкреслив Талалай.

"Разом з тим, прогнозоване звільнення значного числа військових, які за умови прийняття цього закону отримали б право звільнитися з військової служби разом зі звільненням військовослужбовців шостої хвилі, значно б знизило бойові можливості військових частин", - сказав Талалай.

За його словами, тому з метою забезпечення недопущення різкого зниження рівня бойової готовності президент України, згідно з Конституцією України, застосував право вето щодо цього закону.

Талалай додав, що Генштаб і Міноборони працюють над удосконаленням законодавства про проходження військової служби за контрактом в умовах особливого періоду.

Читайте також: Запропоновано мобілізованим розривати контракти

27 вересня в Міноборони повідомили, що зараз немає необхідності в оголошенні чергової хвилі часткову мобілізацію в Збройні Сили України

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю