RU

Президент ПАРЄ: Наші пріоритети - Україна, Україна і Україна

06.05.2014, 18:01
Президент ПАРЄ: Наші пріоритети - Україна, Україна і Україна - Фото
Анн Брассер (фото - hub.coe.int)
Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Анн Брассер заявляє, що Україна залишається основним пріоритетом для Ради Європи на сьогоднішній день. Про це вона сказав сьогодні, виступаючи на засіданні Комітету міністрів Ради Європи у Відні, присвяченому 65-й річниці створення організації.

"Якби мене запитали про три пріоритети Ради Європи сьогодні, я б відповіла: Україна, Україна, і ще раз Україна", - сказала президент ПАРЄ.

Вона нагадала, що в квітні асамблея на своїй сесії схвалила дві резолюції - щодо ситуації в Україні , а також щодо повноважень російської делегації в ПАРЄ. Брассер розповіла, що асамблея вирішила лише призупинити повноваження російської делегації до кінця цього року, і тимчасово позбавити її права брати участь у засіданнях бюро і постійного комітету асамблеї, а також - у спостережних місіях на виборах, зберігши при цьому можливість участі в інших видах діяльності ПАРЄ.

"Я жалкую за цим рішенням російської Державної думи призупинити її подальшу конструктивну участь у діяльності асамблеї", - сказала Президент ПАРЄ.

Міністр закордонних справ України Андрій Дещиця і голова МЗС Росії Сергій Лавров також візьмуть участь у сьогоднішньому обговоренні в австрійській столиці. Всього у Відні зберуться близько 30 дипломатів з країн-учасниць Ради Європи.

Нагадаємо, ситуація в Україні стане головною темою під час наради Ради Європи у Відні. Міністр закордонних справ України Андрій Дещиця і голова МЗС Росії Сергій Лавров також візьмуть участь у сьогоднішньому обговоренні в австрійській столиці. Всього у Відні зберуться близько 30 дипломатів з країн-учасниць Ради Європи.

Влада України, а також лідери Заходу і США впевнені, що Росія за допомогою провокацій на півдні і сході країни намагається зірвати президентські вибори.

Джерело: ЄС-плюс

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини