Президент підписав закон про перерахунок пенсій військовим

30.07.2015, 16:30
Президент підписав закон про перерахунок пенсій військовим - Фото
Петро Порошенко

Закон захищає права пенсіонерів-військовослужбовців на перерахунок пенсій

Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до деяких законів України з питань пенсійного забезпечення, який захищає права пенсіонерів-військовослужбовців на перерахунок пенсій. Про це повідомляє офіційний сайт президента.

Зокрема, в повідомленні говориться, що законом № 614-VIII, прийнятим Верховною Радою України 15 липня 2015, встановлюється, що перерахунок пенсій у зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за законом України про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій, які не проведений з вини органів Пенсійного фонду або державних органів, які видають довідки для перерахунку пенсій, проводитиметься з дати виникнення права на нього без обмеження строку.

Також у повідомленні уточнена норма закону про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування щодо вимоги досягнення пенсійного віку та наявності трудового стажу при призначенні пенсій на пільгових умовах або за вислугу років.

Закон набирає чинності з 1 січня 2016 року. Кабінет міністрів України до кінця 2015 року повинен привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим законом, і забезпечити перегляд і скасування міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому закону.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих