Президент підписав закон про безпеку дорожнього руху

06.08.2015, 16:37
Президент підписав закон про безпеку дорожнього руху - Фото
Фото: president.gov.ua

Закон надає патрульній поліції додаткових повноважень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху

Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, який передбачає деякі нові повноваження для виконання патрульною поліцією своїх завдань у сфері забезпечення безпеки руху, повідомляє прес-служба президента.

Зазначається, що до Адміністрації президента на ім'я Порошенка надійшов лист від начальника Департаменту патрульної служби МВС Олександра Фацевича з проханням розглянути можливість невідкладного підписання проекту закону. У листі йшлося про те, що "створення патрульної поліції стало помітною реформою в суспільстві, а зростання більш ніж на 60% кількості звернень громадян в патрульну поліцію свідчить про неабиякий рівень довіри суспільства". У листі також підкреслювалася необхідність отримання Департаментом патрульної служби додаткових повноважень для більш ефективної роботи в частині забезпечення безпеки руху.

Згідно з підписаним законом, вводиться автоматична фотозйомка та відеофіксація порушень ПДР, яка має поліпшити рівень безпеки дорожнього руху і знизити рівень ДТП з травматичними, смертельними та іншими тяжкими наслідками. Також, за новим законом, вводиться новий вид адміністративного стягнення - штрафні бали: встановлюється розмір штрафу або кількості штрафних балів, надаються повноваження щодо розгляду справ про адміністративні правопорушення уповноваженими працівниками підрозділів патрульної служби МВС.

Подібні системи успішно застосовуються в Німеччині, Швеції, Великобританії, Італії, Швейцарії, Австрії, Нідерландах, Франції.

За результатами нещодавнього соціологічного опитування киян, 82% жителів столиці позитивно поставилися до створення нової патрульної поліції в Києві.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев