Президент обіцяє подвоїти зусилля для повернення Савченко

04.03.2016, 17:01
Президент обіцяє подвоїти зусилля для повернення Савченко - Фото
Петро Порошенко
Президент України  Петро Порошенко заявив, що Україна і він особисто подвоїть зусилля для повернення української льотчиці, народного депутата Надії Савченко на Батьківщину. Про це повідомляє  сайт глави держави.

"Ми подвоїмо зусилля для того, щоб повернути Надію додому. Це дуже важливо, важливо для мене, важливо для України, важливо для кожного з нас", - підкреслив Петро Порошенко.

Читайте також: Емоційний спіч Савченко на судилищі в Росії - повний текст

Порошенко висловив переконання, що в Росії немає справедливого суду. "Цей фарс абсолютно не варто продовжувати", - зазначив він.

"Я прочитав її виступ, який повинен був бути оголошений Надією в суді. Непохитна воля українки, не просто українки, а офіцера Збройних сил України, яка зі зброєю в руках робила те, що повинен робити кожен українець, - захищала рідну землю. Її незламність і твердість сьогодні не тільки створили образ-символ і забезпечили потужну підтримку всередині нашої держави", - вважає Порошенко.

3 березня Донецький міський суд Ростовської області РФ переніс засідання у справі української політв'язнем Надії Савченко на 9 березня. Савченко оголосила сухе голодування. Її будуть виводити з голодування насильно.

2 березня Надія виступила з емоційною промовою в ході заключного етапу розгляду справи в Донецькому міськсуду Ростовської області РФ.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников