RU

Президент Литви: Є три умови асоціації, Тимошенко - перша

05.07.2013, 16:38
Президент Литви: Є три умови асоціації, Тимошенко - перша - Фото
Даля Грібаускайте в лікарні відвідує Юлію Тимошенко (фото - lrp.lt)
Президент Литви Даля Грібаускайте заявляє, що для підписання угоди про асоціацію України потрібно виконати три умови. Про це вона сказала на спільній прес-конференції у Вільнюсі.

Президент Литви нагадала про три основні групи завдань, які повинні бути виконані Україною для підписання угоди про асоціацію з ЄС. "Перша - рішення вибіркового правосуддя і справи Тимошенко. Друга - юридична реформа, яка стосується насамперед Генеральної прокуратури. Третя - виборча реформа, зокрема, прийняття єдиного Виборчого кодексу, в тому числі для вирішення проблеми муніципальних виборів у Києві", - сказала Грібаускайте , передає УНІАН.

Вона зазначила, що певні результати повинні бути по всіх трьох пунктах. "Інакше буде дуже складно підписати угоду", - сказала Грібаускайте.

Нагадаємо, з 1 липня Литва головує в Євросоюзі.

Україна і Європейський Союз почали переговори щодо угоди про асоціацію в 2007 році, а про зону вільної торгівлі, що є складовою угоди про асоціацію, - в 2008 році. В кінці 2011 року сторони заявили про завершення переговорів, а 30 березня 2012 року парафували угоду. 10 грудня 2012 року Рада закордонних справ ЄС прийняла висновок по Україні, в якому відзначила, що готова підписати угоду про асоціацію з Україною до Вільнюського саміту Східного партнерства за умови прогресу України в питаннях зміни виборчого законодавства, вирішення проблеми вибіркового правосуддя і продовження реформ в рамках порядку денного асоціації.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини