RU

Президент: Головне завдання влади - побороти корупцію

01.12.2016, 13:07
Президент: Головне завдання влади - побороти корупцію - Фото
Петро Порошенко
Президент Петро Порошенко заявив, що головне завдання - це побороти корупцію в Україні. Про це йдеться у зверненні до українського народу з нагоди 25-ї річниці Всеукраїнського референдуму.

"Сучасні реалії диктують як стратегічні, так і невідкладні завдання. Головним з них є викорінення корупції, яка десятиліттями існувала завдяки зацікавленим чиновникам", - сказав Порошенко.

За його словами, реформи, розпочаті спільно державою і суспільством, насамперед, такі критично важливі, як судова реформа і реформа правоохоронних органів, Україна зобов'язана успішно завершити.

Президент вважає, що Україна повинна подолати бар'єри для сталого економічного розвитку, поліпшення макроекономічних показників, створення максимально привабливого інвестиційного клімату.

"Безумовний пріоритет - посилення обороноздатності держави, зміцнення Національних Збройних Сил як запорука мирного майбутнього України і українців", - підкреслив Порошенко.

Президент зазначив, що єдина причина військових навчань - це необхідність бути постійно готовими до повномасштабного вторгнення з боку Росії.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини