RU

Президент Франції жорстко привітав Януковича зі святом

21.09.2012, 13:28
Президент Франції жорстко привітав Януковича зі святом - Фото
Франсуа Олланд (фото - ЕРА)
Президент Франції Франсуа Олланд в критичній формі привітав Віктора Януковича з недавнім Днем незалежності України. Про це сказано в тексті привітання. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на документ, отриманий від прес-служби Адміністрації президента України.

Журналісти відзначають, що вітання Олланд не відповідає традиційним канонам урочистих привітань на вищому рівні: "Бажаю, щоб Україна могла незабаром повернутися на шлях реформ і зміцнення прав людини, який дозволив вашій державі добитися істотного прогресу за часи незалежності, але від якого вона віддалилася більше року тому".

"У зв'язку з наближенням парламентських виборів у жовтні, для того, щоб вони були по-справжньому демократичними, гостріше ніж коли-небудь стоїть необхідність припинити вести себе з опозицією так, як це відбувається зараз", - йдеться у привітанні від президента Франції.

Олланд нагадав, що зближення України і ЄС "особливо пов'язане з дотриманням загальних цінностей демократії та правової держави".

Крім того, на думку президента Франції, нинішні відносини України і Франції не можна характеризувати відносинами довіри і дружби. "Сподіваюся, що традиційні відносини довіри і дружби, які об'єднують наші країни, незабаром будуть відновлені", - йдеться у привітанні.

Міністр закордонних справ України  Костянтин Грищенко, до якого звернулися журналісти, не став коментувати привітання Олланда.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини