RU

Президент Чехії за звільнення Тимошенко дає "від 0 до 100%"

21.10.2013, 15:04
Президент Чехії за звільнення Тимошенко дає
Віктор Янукович та Мілош Земан. Фото - офіційний сайт президента України
Питання звільнення екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко вирішиться виключно у правовій площині, про це президент України Віктор Янукович розповів під час спілкування з представниками ЗМІ після українсько-чеських переговорів, повідомляє офіційний сайт президента України.

"Законодавство України потребує сьогодні ухвалення окремого закону, який би дозволяв громадянам України у разі необхідності мати можливість лікуватися за кордоном", - сказав Янукович. Він нагадав, такий законопроект вже розглядається політичними силами і найближчим часом буде внесений на розгляд Верховної ради.

Президент Чехії Мілош Земан у свою чергу зазначив, що чутлива тема лікування Тимошенко порушувалася під час українсько-чеських переговорів. Однак прогноз чеського лідера щодо перспективи Тимошенко прозвучав більш , ніж розлого: "Я б на це (рішення питання Тимошенко, - ред. ) дав десь від нуля до ста відсотків", - сказав Земан.

Раніше повідомлялося, що намагаючись виконати вимогу ЄС про звільнення Тимошенко, Банкова шукає юридичний алгоритм, який допускає її лікування за кордоном, але виключає участь у президентських і парламентських виборах 2015 і 2017 року.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини