RU

Президент чекає від Кабміну другого дихання - або буде звільняти

21.12.2011, 14:30
Президент чекає від Кабміну другого дихання - або буде звільняти - Фото
Фото: прес-служба президента України
Президент України Віктор Янукович запевняє, що кадрові зміни будуть, але залишає чиновникам другий шанс. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Янукович зазначив, що в нього є великий досвід управління різного рівня.

"Але я завжди пам'ятав про свою відповідальність за результати будь-якої роботи. А ці результати досягаються живими людьми, їх ефективність впливає і на загальний результат роботи. Іноді робота однієї людини псує роботу великого колективу, і такі приклади у нас є. Але я пам'ятаю також і те, що за одного битого двох небитих дають, є така приказка. Ми не шкодуємо нікого, за великим рахунком. Але я намагаюся бути справедливим", - сказав він.

Янукович наголосив, що плани провести кадрові зміни є, і ці зміни будуть. "Вони будуть, коли прийде час, але це не самоціль. Самоціль - підвищення ефективності влади в цілому. Там, де є крайня необхідність, там, де це питання дозріло, рішення будуть прийматися негайно, а коли ж залишається надія додати, коли відкривається друге дихання - потрібно дати ще можливість людині, нехай спробує, а може, стане чемпіоном", - сказав Янукович.

Нагадаємо, відставки в Кабміні в 20-х числах грудня анонсував перший віце-прем'єр Андрій Клюєв.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини