RU

Президент Болгарії назвав головні виклики через Росію

26.01.2016, 15:01
Президент Болгарії назвав головні виклики через Росію - Фото
Росен Плевнелієв (фото - EPA)
Президент Болгарії Росен Плевнелієв вважає, що проблеми, створені Росією, стоять в числі ключових викликів перед широким європейським співтовариством, не тільки перед ЄС. Як повідомляє Українська правда, таку заяву він зробив у своєму виступі в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Плевнелієв назвав 9 таких викликів. Під першими номерами він перерахував проблеми, пов'язані з міграцією та терористичною загрозою, у той час як складності, створені Росією, він перерахував під номерами 5, 6 і 7.

На його думку, Російська Федерація змушує світ вибирати між інтересами і принципами. "Сьогоднішня Росія діє за ідеологією наддержав, з їх "сферами впливу'", на противагу ЄС, де Німеччина і маленька Естонія мають однакові права у визначенні зовнішньої політики", - зазначив президент.

"Росія і Захід сьогодні - знову опоненти", - підкреслив він.

Ще однією проблемою він назвав зростання кількості заморожених конфліктів. "Східна Україна може бути наступною в цьому списку", - підкреслив політик.

Нагадаємо, раніше президент Болгарії  заявляв, що Москва планує гібридну війну на Балканах.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини