RU

Президент Янукович збирається реформувати Кабмін

25.02.2010, 11:12

Президент України Віктор Янукович вважає своїм першочерговим завданням на новому посту реформування Кабінету Міністрів. Про це він заявив у своєму зверненні після прийняття присяги Президента і вручення йому символів Президента.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Янукович впевнений, що країну можна не тільки врятувати "від соціально-економічного колапсу", але й швидко вивести на шлях стрімкого розвитку. "Я знаю, що і як треба зробити. Насамперед - відновити систему ефективного державного управління. Ми повинні швидко створити дієздатну виконавчу владу, яка невідкладно займеться найбільш постраждалими галузями економіки і соціальною сферою. Першочергове завдання на цьому шляху - реформування системи влади і, передусім, Кабінету Міністрів, перетворення його в команду професіоналів, а не політичних офіціантів. У зв'язку з цим я закликаю Верховну Раду підтримати мої зусилля, спрямовані на створення прозорої, ефективної, відповідальної системи державного управління, здатної працювати з Президентом у синхронному режимі", - сказав він.

В.Янукович окремо наголосив, що особливу роль з реформування системи державного управління бачить саме в українському парламенті. "Це місце для дискусій, це місце для сильної опозиції, яка повинна контролювати дії уряду і Президента. Але насамперед, це місце для сильної, стабільної парламентської більшості", - наголосив він.

Нагадаємо, сьогодні В.Янукович прийняв присягу на вірність народу України. Глава КСУ Андрій Стрижак вручив В.Януковичу свідоцтво про вступ на пост Президента України, знак, печатку Президента України, - її В.Янукович із продемонстрував залу, - булаву Президента і посвідчення Президента. В.Янукович із задоволенням поклав посвідчення у внутрішню кишеню піджака.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини