RU

Президент розповів про судимості парламентаріїв від БЮТ

28.12.2009, 10:38

Президент розповів про судимості парламентаріїв від БЮТ
Президент України Віктор Ющенко (на фото) розповів про судимості представників БЮТ.

"Голосував будь-хто з вас за Ляшка тричі судимого? ... Депутат Олег Ляшко, заступник глави Комітету Верховної Ради з питань бюджету, має багатий послужний список: 3 судові справи, одна відсидка, конфіскація майна", - цитує главу держави "Українська правда".

Крім того, за словами В.Ющенка, фігурантом кримінальних справ, зокрема як підозрюваний, був ще один депутат від БЮТ - Андрій Портнов. До того ж, за інформацією Президента, наразі цей парламентарій відповідальний за успішний для кандидата у президенти Юлії Тимошенко результат судових розглядів.

"Портнов є головним координатором юридичних процесів з забезпечення необхідного розгляду на виборах (справ, які стосуються. – ред.) кандидата у президенти, пані Тимошенко", - зазначив він. "Головний напрям діяльності Портнова - збереження на посаді певної людини у суді для того, щоб привести результати виборів на користь Тимошенко", - заявив Президент.

Крім того, за словами В.Ющенка, фігурантом кримінальних справ був і перший заступник керівника фракції БЮТ Андрій Кожем’якін.

Також Президент зазначив, що близько 25 депутатів від БЮТ залучені у великому бізнесі, що викликає певні питання до їхньої діяльності як парламентаріїв. Крім того, він додав, що деякі депутати від БЮТ, а також державні чиновники, призначені за квотою цієї фракції, мають родинні зв'язки з особами, що обіймають високі державні посади, тоді як Ю.Тимошенко, за його словами, заперечує наявність таких зв'язків.

Віктор Ющенко: біографія та добірка новин >>>

БЮТ: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини