RU

Президент Литвин не буде розслідувати вбивство Гонгадзе

12.01.2010, 16:53

Голова Верховної Ради, кандидат на президентський пост Володимир Литвин не даватиме зразки свого голосу для експертиз плівок екс-майору Державної охорони Миколі Мельниченку, а у випадку свого обрання Президентом України - не робитиме будь-яких дій, спрямованих на розкриття вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Про це він заявив сьогодні журналістам на прес-конференції.

"Жодних конкретних кроків я робити не буду. Президент України – не Генеральний прокурор, не Міністр внутрішніх справ і не керівник Служби безпеки. У нас проблема полягає у тому, що досі ця справа не розкрита, оскільки у нас всі намагаються використати її у політичних інтересах", - зазначив В.Литвин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Крім того, В.Литвин заявив, що не збирається надавати зразки свого голосу, оскільки їх можна отримати з кожного його публічного виступу. "Усі зразки, які потрібні, вони є. І я переконаний, що рано чи пізно буде встановлено, хто організовував прослуховування у кабінеті глави держави, хто і куди вивозив ці плівки, хто їх монтував. А зразки голосу є. І не одні", - наголосив він.

Відповідаючи на відповідне питання журналіста, В.Литвин резюмував: "Остаточна відповідь на ваше запитання: у мене бездоганна репутація. Я у житті міг помилятися і, напевно, помилявся, але репутація у мене бездоганна".

"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини