RU

Президент хоче зробити прикордонну службу європейською до Євро-2012

27.07.2010, 17:05

Президент України Віктор Янукович просить пришвидшити реформування Державної прикордонної служби, щоб "укластися" зі структурними змінами до Євро-2012. Про це він заявив під час зустрічі з головним прикордонником країни Миколою Литвиним.

Як повідомляє прес-служба Президента, В.Янукович наголосив: "Я хотів би бачити нашу прикордонну службу європейською. Щоб це був сучасний правоохоронний орган, який веде боротьбу з незаконною міграцією, терористичними загрозами, наркотрафіком".

До того ж В.Янукович додав, що, враховуючи проведення в Україні фінальної частини футбольного чемпіонату Євро-2012, реформування Державної прикордонної служби має бути пришвидшене. Усі роботи він доручив завершити вже до кінця 2011 року.

У свою чергу, М.Литвин запевнив Президента, що у Державної прикордонної служби є системне бачення розвитку відомства. За його словами, у цей час відпрацьовується концепція інтегрованого управління кордоном, який дасть змогу добре підготуватися до Євро-2012 і привести процедури і стандарти на державному кордоні у відповідність до європейських вимог.

М.Литвин також нагадав, що ВР прийняла закон про прикордонний контроль, який засновується на Шенгенському кодексі законів. Прийняті в розвиток цього закону вісім постанов Кабміну спрощують формальність, яка діятиме на кордоні під час Євро-2012. Йдеться, зокрема і про створення таких умов проходження паспортного контролю, які мінімізували б людський чинник.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Микола Литвин: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини