RU

Президент допускає проведення нових парламентських виборів

12.09.2008, 14:05

Президент не виключає проведення позачергових парламентських виборів. Про це він сказав на прес-конференції в Черкаській області

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, водночас, Віктор Ющенко наголосив, що тільки через діалог та через взаємну повагу може бути знайдена "та правильна дорога, до якої нам треба йти". Глава держави є прихильником суто демократичних цінностей та залишиться таким прихильником незалежно від того, який вихід буде знайдено.

Звертаючись до всіх політичних сил, В. Ющенко закликав їх зберегти демократичні ідеали та цінності. "Якщо для цього треба йти на нові вибори, я б не виключав і нових виборів, але найголовніше - не йти сьогодні дорогою, яка веде нас у болото", - наголосив він. За його словами, сьогодні є багато охочих, і не лише на території України, щоб Україна йшла саме такою дорогою, щоб вона була колонією, щоб не розвивалася і щоб жила по темникам. "Цього не буде, доки я Президент", - сказав він.

Нагадаємо, 3 вересня Президент України Віктор Ющенко пообіцяв розпустити Верховну Раду та оголосити дострокові парламентські вибори у разі, якщо протягом відведеного Конституцією України терміну не буде сформовано нову коаліцію.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини