RU

Прес-центр: більшість українців хочуть в ЄС - Бондарчук

11.09.2013, 17:27
Прес-центр: більшість українців хочуть в ЄС - Бондарчук - Фото
Сергій Бондарчук
Координатор робочої групи Національного круглого столу "Згода заради європейського майбутнього" ​​Сергій Бондарчук упевнений, що питання євроінтеграції України має бути компромісно вирішене усіма політичними силами за участю громадських активістів. Про це він заявив в ході відеоконференції на порталі ЛІГА.net.

"Україні необхідний політично нейтральний майданчик без партійних прапорів для того, щоб і влада і опозиція домовилися про історичні для країни питання європейської інтеграції, і при цьому не втратили політичне обличчя в очах своїх виборців. Сьогодні таку можливість надає Національний круглий стіл", - сказав Бондарчук.

Відповідаючи на питання про те, як бути з точкою зору частини суспільства, що не підтримує євроінтеграцію України, Бондарчук відзначив, що в даному випадку важливіше позиція більшості.

"Те, що в суспільстві є різні точки зору - це нормально. Але принципи демократії говорять про те, що все ж меншість має підкорятися волі більшості, а більшість українців сьогодні хочуть пов'язати майбутнє своєї країни з Європейським союзом. Це цифри статистики", - сказав він.

Нагадаємо, 11 вересня на порталі ЛІГА.net відбулася інтернет-конференція Сергія Бондарчука, в ході якої він поділився з читачами порталу планами Національного круглого столу, обговорив проблеми євроінтеграції України і проблемні пункти списку вимог єврокомісара Штефана Фюле, виконання яких необхідне для підписання Угоди про Асоціацію з ЄС у листопаді цього року.

Досьє на Сергія Бондарчука

Дивитися інтернет-конференцію Сергія Бондарчука
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини