RU

Прес-центр: Кандидат заявив про провокації - затримали агітаторів

23.10.2012, 15:53
Прес-центр: Кандидат заявив про провокації - затримали агітаторів - Фото
Дмитро Войцех (фото - voyceh.com.ua)
Кандидат в народні депутати по округу № 95 (Ірпінь, Київська область) Дмитро Войцех стверджує, що вибори до Верховної Ради відбуваються нечесно, з порушеннями виборчого законодавства. Про це він заявив під час інтернет-конференції в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрило, 23).

За словами Войцеха, в жовтні в Гостомелі з надуманих причин були затримані його агітатори.

"Спочатку під'їхала машина, з неї вийшов чоловік, який заявив, що тут не можна агітувати. На питання агітаторів, чому, була отримана відповідь: зараз дізнаєтеся. Після чого на цій же машині під'їхали співробітники міліції, забрали моїх агітаторів і привезли їх на дільницю" , - зазначив він, додавши, що приїхав до міліції по дзвінку агітаторів.

"Я поцікавився, за що затримали агітаторів, але міліціонер не зміг відповісти. Спочатку були посилання на адмінкодекс, потім він заявив про якісь підозри щодо моїх агітаторів і сказав, що зараз привезуть свідків. Свідками виявилися студентами податкової академії і нічого виразно пояснити не змогли", - сказав він.

"Вибори вже нечесні, нечесно пройшло жеребкування, нечесно проведена агітація, виливаються тонни бруду", - констатував Войцех, відповідаючи на питання, наскільки чесними будуть вибори в окрузі № 95.

Нагадаємо, вибори до Верховної Ради відбудуться цієї неділі, 28 жовтня, за змішаною системою.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини