RU

Прес-центр: Горбаль закликав киян не вибирати 13 чернівецьких

24.10.2012, 17:16
Прес-центр: Горбаль закликав киян не вибирати 13 чернівецьких - Фото
Василь Горбаль
Народний депутат, кандидат по округу № 221 (Київ, Печерський район) Василь Горбаль закликає киян свідомо підходити до свого вибору і не дякувати голосом за "гречку". Про це він заявив під час інтернет-конференції в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрило, 23).

Горбаль пояснив, що свідомий підхід до голосування потрібен, щоб Київ не вибрав 13 "чернівецьких".

"Мої активісти кілька разів перешкоджали масовій роздачі (підкупу, - ред.). Якось так сприймають люди, що існує така форма агітації. Наскільки це позначиться на результатах голосування - складно сказати. Але єдиний вихід: дійсно, незважаючи на розчарування у владі, в політиці, прийти на вибори і проголосувати. І таким чином можна буде мінімізувати всі технології ", - вважає кандидат.

За словами Горбаля, на сьогодні багато кандидатів навіть не розуміють специфіку роботи депутатів-мажоритарників: "Але київські округи і, зокрема, 221-й мажоритарний округ - не елітна школа для молодих політиків. І принцип: по Печерську я піду, хай мене навчать - абсолютно недоречний, особливо враховуючи кількість проблем, які накопичилися в Києві і для вирішення яких необхідні комплексні, системні рішення ".

Горбаль також вважає, що Верховній Раді варто ввести механізм відкликання народних обранців.

Досьє на Василя Горбаля
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини