RU

Прес-секретар Януковича просить припинити DDoS-атаки

01.02.2012, 15:54
Прес-секретар Януковича просить припинити DDoS-атаки - Фото
Дарина Чепак
Прес-секретар президента України Віктора Януковича Дарина Чепак просить тих, хто не дає нормально функціонувати сайту президента та іншим інтернет-представництвам влади, припинити спроби закрити доступ до суспільно важливої ​​інформації. Про це вона написала у своєму блозі на Українській правді.

"З сьогоднішньої ночі офіційний сайт президента України атакують невідомі. Сайт МВС під атакою "ліг". У соцмережах поширюються заклики приєднатися до атаки сайтів держустанов в ім'я підтримки "сайтів-файлообмінників", які не дотримуються захисту авторських прав. Чи розуміють люди, які атакують сайти, що вони роблять?" - пише Чепак.

За її словами, суспільство "довго боролося за вільний доступ до інформації". "Журналісти долають несусвітні бюрократичні перепони для доступу до публічної інформації, яка гарантована їм законом. І тепер, через атаки, руйнуються майданчики для розміщення цієї суспільно важливої ​​інформації", - зазначає прес-секретар глави держави.

"Я підтримую право будь-якого громадянина на протести. Але, якщо ми будуємо цивілізоване суспільство, то свобода кулака одного громадянина обмежується носом іншого. Тому, я звертаюся до вас, шановні панове, які атакують сайти: не могли б ви для свого протесту знайти який-небудь інший майданчик, не обмежуючи право громадянина на доступ до інформації?" - пише Чепак.

Нагадаємо, у вівторок на сайті МВС з'явилася інформація про те, що представники виконавчої гілки влади припинили діяльність файлообмінника ЕХ.UA за порушення прав інтелектуальної власності. Під час обшуків в офісі і дата-центрах веб-ресурсу оперативники вилучили 200 серверів з обсягом нелегального контенту більше 6000 терабайт.

Кілька годин потому сайт МВС піддався DDoS-атаці і не функціонує досі. Сьогодні з ранку те саме відбувається і з сайтом президента.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини