RU

Прем'єр-міністр України Азаров подав у відставку

28.01.2014, 10:32
Прем'єр-міністр України Азаров подав у відставку - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр України Микола Азаров подав у відставку. Про це сказано в повідомленні прес-служби уряду.

Наводимо повний текст заяви Миколи Азарова:

"Конфліктна ситуація, яка склалася в державі, загрожує економічному і соціальному розвитку України , несе в собі загрозу всьому українському суспільству і кожному громадянину.

Уряд під час протистояння робив все для мирного вирішення конфлікту. Ми робили і робимо все, щоб не допустити кровопролиття, ескалації насильства, порушення прав громадян. Уряд забезпечув функціонування економіки та системи соціального захисту в екстремальних умовах.

Проте, гострота і небезпека конфлікту для наших громадян, для долі України вимагають додаткових відповідальних кроків.

З метою створити додаткові можливості для суспільно-політичного компромісу, заради мирного врегулювання конфлікту, я прийняв особисте рішення просити президента України прийняти мою відставку з поста прем'єр-міністра України.

Всі ці важкі роки я робив все для того, щоб Україна могла нормально розвиватися як демократична європейська держава. Я приймав рішення і брав на себе відповідальність в інтересах народу України. І тому можу чесно дивитися в очі кожному громадянину нашої держави, кожного співвітчизника.

Я вдячний за довіру президенту України. Я вдячний всім народним депутатам, які всі ці роки підтримували надзвичайно складну роботу уряду з модернізації та реформування країни.

Я вдячний всім громадянам України, які підтримували уряд і мене особисто, вірили і вірять у правильність політичного курсу, який ми проводили.

Сьогодні найважливіше - зберегти єдність і цілісність України. Це набагато важливіше, ніж будь-чиї особисті плани чи амбіції.

Саме тому я прийняв це рішення".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини