Прем'єр Канади: Угода про ЗВТ прибере всі бар'єри в торгівлі

11.07.2016, 14:29
Прем'єр Канади: Угода про ЗВТ прибере всі бар'єри в торгівлі - Фото
Джастін Трюдо і Петро Порошенко (фото - facebook.com/petroporoshenko)
Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою прибере всі бар'єри в торгівлі між країнами. Про це сьогодні на брифінгу повідомив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, передає кореспондент  ЛІГА.net.

"Це створить умови, які більш передбачувані для торгівлі, прибираючи тарифи майже на всі товари, якими ми торгуємо між двома країнами. Прибираючи всі бар'єри, ця угода про ЗВТ буде на користь обом країнам", - заявив Трюдо.

За його словами, угода про ЗВТ між Україною і Канадою створить нові можливості, нові робочі місця для народів обох країн, а також створить нові ринки для товарів і сприятиме поліпшенню рівня життя громадян. "Це дасть новий сплеск розвитку наших економік і буде гідним внеском в стабільне безпечне економічне майбутнє для народу України", - додав прем'єр Канади.

Президент  заявив, що українсько-канадська угода про зону вільної торгівлі зніме 99% бар'єрів для України в міжнародній торгівлі.

Читайте також: Що значить для України вільна торгівля з Канадою: інфографіка

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектКак четвероногие спасают физическое и ментальное здоровье хозяев во время коронакризиса