RU

Прем'єрка пропонує Ющенкові видати "указ про заборону Тимошенко"

29.09.2008, 13:55

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що найефективнішим для Президента України Віктора Ющенка способом боротьби з нею було б видання указу про заборону Тимошенко. Про це вона заявила сьогодні на брифінзі.

"Я стежу за тим, що заради боротьби з Тимошенко розпускаються верховні ради, руйнуються демократичні коаліції, завозиться в Україну імпортом Лазаренко, ще якісь речі робляться, укази готуються на розпуск парламенту і призначення нового Прем'єр-міністра, які друкуються в Інтернеті. Я думаю, що Президенту доречно замість того, щоб руйнувати країну, випустити указ про заборону Тимошенко. Це буде набагато простіше для всіх", - сказала Ю. Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Глава уряду вважає, що політична боротьба не повинна перейти межі, що забезпечують стабільність в країні, і Президент не має перейти межі, що руйнують країну. "Я можу сказати, що сьогодні також крок за кроком стає очевидним, що всі ці звинувачення, які звучать у мій бік, у бік нашої політичної сили, - що це все неправда. Ніяких зрад не було і не буде. Але водночас життя країни дестабілізовано. І я була дуже здивована, клянуся вам, до самого серця, коли прочитала стінограми виступу президента у Сполучених Штатах, де він на досить високому форумі сказав, що Тимошенко у Верховній Раді очолила комісію з імпічменту Президента", - наголосила Ю. Тимошенко.

Прем'єр-міністр запевнила, що така заява - неправда, і воно не потрібне країні на цю мить.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини