RU

Прем'єр Великобританії вважає ганебним поводження з Тимошенко

13.10.2011, 20:18
Прем'єр Великобританії вважає ганебним поводження з Тимошенко - Фото
74124cb3be64189171923ca90b62a414.jpg

Прем'єр Великобританії вважає ганебним поводження з Тимошенко

Поводження з Юлією Тимошенко є абсолютно ганебним, заявив прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон, відповідаючи на запитання під час виступу в Палаті Громад британського парламенту.

"Поводження з пані Тимошенко, з якою я кілька разів зустрічався раніше, є абсолютно ганебним", - сказав Кемерон.

За його словами, винесення обвинувального вироку Тимошенко зашкодить відносинам України з Великобританією, ЄС і НАТО. "Міністр закордонних справ зробив дуже рішучу заяву з цього приводу. Українці повинні усвідомити, що, якщо вони не змінять цю ситуацію, це матиме дуже негативний вплив не тільки на відносини України з Великобританією, але з Європейським Союзом і НАТО", - заявив глава британського уряду.

При цьому лейборист Денис Макшейн, який поставив запитання про Тимошенко Кемерону, назвав вирок проти неї "страшним". "Прем'єр-міністри роблять помилки і втрачають виборців, як це сталося з нею, але її притягнули до суду за прийняття політичних рішень", - підкреслив він.

Макшейн вважає, що Україні треба дати зрозуміти, що вона не буде мати можливість вести переговори про членство з ЄС, і що втратить будь-які сподівання на лібералізацію візового режиму через цей "ганебний сталінський показовий процес і вирок".

Справа Тимошенко: всі новини>>>
Інтеграція до Євросоюзу: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини