RU

Прем'єр-міністр розпочала консультації у Верховній Раді

20.10.2008, 12:36

Почалися консультації лідерів парламентських політичних сил у Верховній Раді.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, почекавши "певний дипломатичний час", Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, не дочекавшись лідера фракції НУНС, а також представників Партії регіонів і Блоку Литвина, відкрила консультації.

Нагадаємо, на консультації до Верховної Ради прибули Прем'єр-міністр України Ю. Тимошенко, представники фракції БЮТ, лідер КПУ Петро Симоненко, а також представники фракції НУНС Тарас Стецьків, Борис Тарасюк, Юрій Кармазін, Микола Катеринчук.

У телезверненні до українського народу у неділю ввечері Прем'єр-міністр України заявила, що чекатиме у Верховній Раді на лідерів парламентських сил для обговорення питання створення оновлених коаліції і уряду. Зокрема, глава уряду звернулася до Президента і лідерів всіх парламентських фракцій з такими пропозиціями: 20 жовтня о 12:00 зібратися у парламенті і створити коаліцію з участю всіх політичних сил, представлених у Верховній Раді; на базі нової коаліції переформатувати Кабмін, ввівши до його складу найкращих фахівців від усіх політичних сил; ввести мораторій на політичні сварки і протистояння. На думку Ю. Тимошенко, створені таким чином коаліція і уряд мають працювати до того часу, доки не буде відведено загрозу приходу світової фінансової кризи в Україну. "А потім робіть які завгодно вибори", - підсумувала глава уряду.

Все про досрокові вибори-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини