RU

Прем'єр-міністр готова співпрацювати зі всіма політичними силами

01.09.2008, 15:37

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко співпрацюватиме зі всіма політичними силами для проведення необхідних законопроектів через український парламент. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції.

"Я можу абсолютно твердо сказати, що стосовно ключових законопроектів, які необхідні країні, ми будемо вести перемовини зі всіма фракціями без винятку щодо консолідації голосування. У тому числі ми зверталися... (тут Прем'єра перебили - ред.), для того, щоб разом проголосувати за всі закони, що стосуються реформування вугільної галузі, престижності шахтарської праці, і будемо на ділі використовувати пораду Президента - мораторій на політичне протистояння - і знаходити компроміси серед всіх політичних сил для голосування за ключові законопроекти", - сказала Ю. Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

При цьому вона зауважила, що є послідовним прихильником демократичної коаліції, і "вся ця метушня про зміну коаліції не має до нас жодного стосунку".

Нагадаємо, глава Секретаріату Президента Віктор Балога сьогодні заявив, що з кризової ситуації, яка склалася в існуючій коаліції та в парламенті існує три виходи, один з яких - нова коаліція у складі БЮТ, Партії регіонів та НУНС.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини