RU

Представник Януковича: У Могильова є проблема з татарами

09.11.2011, 09:49
Представник Януковича: У Могильова є проблема з татарами - Фото
0c29f4deb65e9ac6f9461e7b43273833.jpg
Проблема у відносинах між кримськими татарами та новопризначеним головою Ради міністрів Криму Анатолієм Могильовим (на фото) дійсно існує. Це визнав представник президента у Верховній Раді, народний депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко в ефірі 5 каналу.

"Я не можу сказати, що не існує проблеми у відносинах Могильова і кримських татар - ця проблема існує. Але це сьогодні вже для нього виклик, виклик для кримської громади і для татарської громади. Адже потрібно працювати разом - всі зацікавлені, і кримські татари, і уряд Криму в тому, щоб регіон розвивався. Можливо треба більше все-таки політичної складової приділяти вже Могильову, тому що він людина справи і в такому політес не зовсім розбирався. Сьогодні інша якість потребує нового стилю поведінки, але говорити про те, що Могильов не готовий до співпраці з кримськими татарами, я вважаю, не варто", - сказав Мірошниченко.

Водночас Мірошниченко зазначив, що Могильов "потужний лідер", який буде спрямовувати роботу владної команди, яка склалася, у тому числі і під час головування в Радміні АРК Василя Джарти.

"Могильов буде направляти команду, яка там склалася, адже там потужне представництво Партії регіонів у парламенті і в Раді міністрів є потужні кадри. Єдине, що керувати цією командою повинен був потужний лідер - ось Могильов є таким лідером, Могильов дійсно користується довірою президента, Могильов знає регіон, Могильов здатний мобілізувати ті ресурси, які в Криму є, тому говорити про те, що чомусь він заслужив посилання - не зовсім правильно", - зазначив Мірошниченко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини