RU

Представник України в ЄЕК сказав, що влада не боїться санкцій

13.02.2014, 14:29
Представник України в ЄЕК сказав, що влада не боїться санкцій - Фото
Віктор Суслов
Представник України в Євразійської економічної комісії Віктор Суслов на Московському економічному форумі заявив, що українська влада не боїться санкцій ЄС. Про це повідомляє УНІАН.

"Якщо є факти відмивання грошей, виведення капіталів, отриманих злочинних шляхом, то відповідні органи і підрозділи фінансової розвідки Євросоюзу просто зобов'язані застосовувати санкції. Тут не може бути шантажу - будете вести себе так, то санкції не будуть застосовані, а якщо будете вести себе інакше, то будуть конфісковані кошти на рахунках, нерухомість та інші активи", - сказав Суслов.

Він підкреслив, що якщо ці кошти зароблені законним шляхом, то жодних санкцій і шантажу з цього приводу бути не повинно, і такий підхід повинен застосовуватися до всіх країн.

Нагадаємо, 6 лютого Європейський парламент ухвалив резолюцію щодо ситуації в Україні, в якій закликав інститути ЄС і держави-члени почати підготовку персоналізованих цільових санкцій проти представників української влади та негайно звільнити без всяких умов Юлію Тимошенко та інших політв'язнів.

30 січня агентство Reuters також  повідомило, що Адміністрація президента США Барака Обами готує фінансові санкції проти українських чиновників і керівників протесту, відповідальних за можливе поновлення насильства на вулицях України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини