RU

Праймеріз в партії Тимошенко триватиме до 15 серпня

02.08.2010, 13:23

Внутрішньопартійний праймеріз у ВО "Батьківщина" завершиться орієнтовно 15 серпня. Про це заявив народний депутат від БЮТ Андрій Шевченко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Шевченко наголосив, що вперше в історії України ряд партій буде висувати кандидатів на місцевих виборах з використанням процедури праймеріз (на конкурсній основі, - ред.). Крім "Батьківщини", аналогічне рішення прийняла партія "Сильна Україна".

Праймеріз в "Батьківщині" почався 25 липня. "До 15 серпня "Батьківщина" має отримати певні результати, які дозволять зрозуміти, як це працює на практиці і як це може бути використано в майбутній кампанії місцевих виборів", - вказав він.

А.Шевченко також повідомив, що запропонує закріпити механізм праймеріз у партійному статуті "Батьківщини".

"І з великою часткою ймовірності я можу прогнозувати, що на партійному з'їзді "Батьківщини", який пройде у вересні, в партійному статуті будуть зафіксовані такі інструменти як праймеріз або близькі до них", - відмітив він.

Нагадаємо, у червні лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила про намір ввести праймеріз для обрання лідерів регіональних організацій Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина". "Ми готуємося зараз прийняти статут на вересневому з'їзді, де обрання всіх лідерів всіх рівнів буде йти через праймеріз, що є дуже важливим, включаючи і лідера партії", - цитує політика її персональний сайт.

Внутрішньопартійне голосування в "Сильній Україні" стартує 10 серпня. За кандидатів з списку праймеріз свого району, міста, області члени партії зможуть проголосувати на сайті "Сильної України". Паралельно з інтернет-виборами, з 10 по 31 серпня, пройде відкритий всенародний праймеріз. Громадяни зможуть голосувати в мобільних пунктах "Народний праймеріз", які будуть розташовані на центральних вулицях населених пунктів. На народне голосування виноситься той самий список, що і на внутрішньопартійне.

Андрій Шевченко: біографія і добірка новин >>>
ВО "Батьківщина": біографія і добірка новин >>>
Місцеві вибори – 2010: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини