RU

Правозахисники просять Януковича звільнити Тимошенко

15.08.2013, 13:26
Правозахисники просять Януковича звільнити Тимошенко - Фото
cbb92182fcc232f521ec2e717af9d6b5.jpg
Представники кількох правозахисних організацій звернулися до президента Віктора Януковича звільнити Юлію Тимошенко. Про це сказано в листі президенту, повідомляє прес-служба партії Батьківщина.

Правозахисники нагадали про рішення Європейського суду з прав людини на користь Тимошенко і попросили невідкладно вжити заходів для виконання рішення. "Будь-які подальші затримки з виконанням цього рішення істотно підірвуть міжнародний імідж нашої держави і будуть перешкоджати підписанню угоди про асоціацію з Європейським Союзом на Вільнюському саміті в листопаді 2013 року", - впевнені вони.

Представники громадянського суспільства відзначили, що справа проти Тимошенко стала прикладом політично мотивованого вибіркового правосуддя і нагадали Януковичу, що світові лідери і керівники міжнародних установ неодноразово засуджували незаконне ув'язнення Тимошенко. "Україна, як член Ради Європи, зобов'язана відреагувати на це рішення і довести міжнародним партнерам, що дотримується взяті зобов'язання", - сказано в листі.

Документ підписали співголова Харківської правозахисної групи Євген Захаров. колишній політв'язень і правозахисник Богдан Горинь, лауреат премії імені Стуса Василь Овсієнко, в.о. глави всеукраїнського товариства Політв'язнів і репресованих Олесь Шевченко, голова всеукраїнського товариства Меморіал Роман Круцик.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини