RU

Правозахисники чекають від Лутковської реформи омбудсмана

23.04.2012, 13:16
Правозахисники чекають від Лутковської реформи омбудсмана - Фото
Аркадій Бущенко. Фото - www.helsinki.org.ua
Правозахисники сподіваються, що якщо Валерія Лутковська буде обрана уповноваженим Верховної Ради з прав людини, то вона зможе реформувати інститут омбудсмана. Про це повідомив виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини Аркадій Бущенко сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ.

"Я вважаю, що якщо вона (Лутковська, - ред.) змінить методи дії інституту омбудсмана й зробить його чинним інститутом, яким він на сьогодні не є, на мою думку і на думку багатьох моїх колег, це вже буде сприяти поліпшенню ситуації в країні . Там дуже багато функцій, які інститут омбудсмана не використовує до сих пір або недостатньо використовує. Знаючи її по роботі на тій посаді, яку вона зараз займає, я впевнений, що вона здатна провести організаційні реформи в цьому інституті ", - сказав Бущенко.

За його словами, сьогодні в дві години дня правозахисники зустрінуться з Валерією Лутковською як з кандидатом в омбудсмани з тим, щоб обговорити її бачення роботи на новій посаді.

Нагадаємо, на посаду уповноваженого зараз претендує тільки одна кандидатура, яка представляє команду більшості - представник уряду в Європейському суді з прав людини Валерія Лутковська.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини