RU

Правою рукою міністра Близнюка призначено його заступника з Донецька

25.07.2011, 14:04

Президент України Віктор Янукович призначив Олександра Аліпова першим заступником міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства. Відповідний указ N778/2011 від 25 липня розміщено на сайті президента.

Аліпов до призначення на нову посаду, з 16 квітня 2010 року, працював з нинішнім міністром регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Анатолієм Близнюком в Донецькій обласній державній адміністрації, - Близнюк обіймав пост губернатора Донецької області, а Аліпов був його заступником. У структурі Донецької ОДА Аліпов відповідав за питання транспорту, зв'язку, будівництва, житлово-комунального і дорожнього господарства. Народився в Горлівці (Донецька область).

Раніше, 12 липня, президент звільнив Анатолія Близнюка з посади глави Донецької обласної державної адміністрації і призначив його міністром регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України. Як відомо, вони вже працювали "в парі": з жовтня 1997 до листопада 2002 року Близнюк був першим заступником тодішнього губернатора Донецької області Януковича.

Анатолій Близнюк: біографія та добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини