RU

ПР скаржиться на конкурентів: порушили закон 311 разів

13.09.2012, 14:39
ПР скаржиться на конкурентів: порушили закон 311 разів - Фото
4cff0922993ddf3385b86cd5fd4587e5.jpg
Регіонали зафіксували 311 порушень закону про вибори своїми опонентами - 84 агітаційні намети неправильно поставлені, шість білбордів Партії регіонів залили фарбою. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив народний депутат Владислав Забарський, який є представником Партії регіонів в ЦВК.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Забарський уточнив: "Найбільшим за своєю чисельністю є порушення порядку розміщення агітаційних наметів - намет розміщується в невстановленому місці, неузгодженому з органами місцевої влади. Нами виявлено таких порушень 84".

За його словами, масовий характер має також порушення у вигляді поширення передвиборчої агітації, що містить недостовірні або наклепницькі дані - 55 випадків. Крім того, зафіксовано 64 випадки відсутності вихідних даних в агітаційних матеріалах. "Є ще факти навмисного псування партійного майна, зокрема, біл-бордів. У нас зафіксовано шість таких випадків, коли біл-борди Партії регіонів закидалися фарбою ... Із цього приводу ми зверталися в правоохоронні органи", - пояснив він.

Відповідаючи на запитання, чи фіксувала Партія регіонів порушення, допущені її кандидатами, Забарський сказав: "За нашими кандидатами є кому стежити ... Ми фіксуємо порушення з боку наших опонентів".

В цілому, додав він, зафіксовано 33 порушення виборчого законодавства представниками партії УДАР, 121 порушення - ВО Батьківщина, 10 - ВО Свобода, 19 - представниками Компартії.

Забарський упевнений, що ці виявлені порушення, а також порушення, допущені регіоналами, не вплинуть на волевиявлення громадян і результати виборів. "Незважаючи на те, що ці порушення фіксуються всіма учасниками і у всіх учасників процесу, вони жодним чином, я думаю, не вплинуть на результати виборів і навряд чи будуть мати якесь істотне значення для того, щоб загітувати за ту чи іншу політичну силу . Український виборець досить мудрий і досвідчений для того, щоб не робити якихось висновків з подібних порушень", - заявив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини