RU

ПР хоче взяти під контроль долю Тимошенко, - Кириленко

06.12.2012, 16:31
ПР хоче взяти під контроль долю Тимошенко, - Кириленко - Фото
В'ячеслав Кириленко
В опозиції заявляють, що Партія регіонів у парламенті сьомого скликання хоче взяти під контроль питання внесення змін до Конституції та виконання рішень Європейського суду з прав людини щодо Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. Про це заявив в четвер на засіданні робочої групи з підготовки роботи нового парламенту представник ВО Батьківщина В'ячеслав Кириленко, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Я не думаю, що вже можна говорити точно, які комітети відійдуть опозиції, а які владі. Але можна говорити про тенденцію, яка буде полягати в тому, що всі комітети, які пов'язані з дотриманням прав людини і припиненням політичних репресій, будуть концентруватися в парламентській більшості, яка намагається сколотити під себе Партія регіонів", - сказав він, додавши, що ця інформація підтвердиться або буде спростована вже 10 грудня, коли група з організації роботи парламенту сьомого скликання збереться на чергове засідання.

Він зазначив, що підгрупа, яка займається питанням парламентських комітетів, пропонує розширити повноваження комітету з питань правосуддя. Його пропонується назвати комітетом з питань верховенства права та правосуддя. До його компетенції запропоновано віднести забезпечення верховенства права на конституційному та законодавчому рівні та внесення змін в основний закон України.

"І увага - парламентський контроль за виконанням рішень Європейського суду з прав людини. А навіщо тоді залишається комітет з питань прав людини? Ми ж розуміємо, що це рішення буде стосуватися Тимошенко Юлії Володимирівни та Луценка Юрія Віталійовича. І цей же комітет очолить людина, прізвище якої ми знаємо, але не називаємо ", - сказав він.

За інформацією ЛІГАБізнесІнформ, даний комітет може очолити народний депутат від Партії регіонів Сергій Ківалов.

Пізніше Кириленко повідомив журналістам: "Усі питання узурпації влади, перекладаючи на політичну мову, і продовження політрепресій, будуть зосереджені в одному комітеті, який очолить якийсь монстр від Партії регіонів".

За словами нардепа, по перерозподілу компетенцій комітетів можна визначити, які з них планують віддати опозиції. Кириленко впевнений, що комітети, предмет ведення яких скорочується, швидше за все, залишать парламентській меншості, а ті, повноваження яких розширюються, партії влади.

Досьє на В'ячеслава Кириленка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини