RU

ПР буде розпущена, а її керівники підуть під суд, - Гриценко

24.01.2012, 09:55
ПР буде розпущена, а її керівники підуть під суд, - Гриценко - Фото
Анатолій Гриценко
Лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко (на фото) вважає, що реальна зміна влади в країні відбудеться після президентських виборів, оскільки ключові повноваження сконцентровані саме на Банковій в руках глави держави.

Як повідомляє прес-служба Громадянської позиції, за його словами, саме тоді буде проведена люстрація в судах з метою очищення їх від хабарників і тих, хто виконує телефонні вказівки зверху. "Надалі суди будуть працювати за законом і відновлять статус реальної незалежної гілки влади", - заявив Гриценко.

Політик запевнив журналістів, що так само, згідно закону, буде розпущена Партія регіонів, а її вище керівництво піде під суд. "Хунта, утворена Партією регіонів, яка на чолі з Януковичем узурпувала владу в країні, грубо порушує Конституцію і закони, масово обмежує конституційні права українських громадян, знищує підприємництво, демократію, бере під свій контроль стратегічні ресурси загальнодержавного значення, буде зупинена", - заявив Гриценко.

Він зазначив, що розпуск ПР буде абсолютно законним, справедливим актом. Гриценко переконаний, що рядові члени Партії регіонів, які від політики Януковича і його команди потерпають не менше, ніж інші українські громадяни, розпуск цієї політсили сприймуть з полегшенням, жодних протестів не буде.

"Партія регіонів - особлива. У неї легко вступити, але з неї важко вийти, особливо коли вона перебуває при владі. Важко вийти без наслідків для членів партії і членів їх сімей. Тому більше 1 млн. 400 тис. людей, які зараз є членами Партії регіонів, плюс члени їхніх сімей - всього близько 10 млн. громадян, розпуск ПР сприймуть з полегшенням", - розповів лідер Громадянської позиції.

Гриценко додав, що розпуск Партії регіонів за її зловживання і порушення закону не буде якимось актом помсти. "Це абсолютно чітка вимога законів і Конституції України, щоб надалі в нашій державі жодна політична сила під будь-якою назвою не спокусилася знову узурпувати всю владу і заважати демократичному розвитку країни", - наголосив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини