RU

ПР згодна відібрати "імунітет" в Президента, депутатів і суддів

03.07.2009, 11:48

Партія регіонів готова голосувати за зміни до Конституції, якщо відповідний законопроект передбачатиме зняття недоторканості з народних депутатів, судді і Президента України. Про це журналістам заявив "регіонал" Нестор Шуфрич.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Н.Шуфрич наголосив: "Безумовно, ми готові голосувати, і мені цікаво, наскільки готові, враховуючи, під впливом якої політичної сили зараз перебуває Верховний Суд і судова система, чи проголосують вони. Ми готові голосувати за зняття всіх, і це буде чесно перед самими собою і перед громадянами України".

Готовність Партії регіонів зняти недоторканість з народних депутатів, судді і Президента України Н.Шуфрич мотивував таким чином: "З усіх, з кого треба було зняти недоторканість, завжди вона знімалася. Питання, яке сьогодні обурює - що спекулюють на цьому питанні, знаючи про те, що є закон Партії регіонів, який не був підтриманий, щодо зняття недоторканості не тільки з народних депутатів, але й з вищого посадового лиця, тобто, з Президента України і приблизно з семи тисяч українських суддів. Ми сьогодні бачимо, як Ющенко порушує Конституцію, і щоб в майбутньому ющенки не мали права самовільно приймати рішення щодо підкорення Конституції чи ні, ми пропонуємо зняття недоторканості. Щоб у нас не було таких суддів, як Зварич, який сіє свої кабінети мільйонами доларів і гривень, ми хочемо, щоб недоторканість також було відмінено".

Нагадаємо, фракція БЮТ готова внести зміни до Конституції і зняти недоторканість з Президента, депутатів і суддів за умови, що наступним питанням порядку денного буде кадровий. Про це заявив сьогодні журналістам депутат від БЮТ Микола Томенко.

Нестір Шуфрич: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини