RU

ПР заявляє про розправу над її місцевими лідерами

19.08.2009, 17:29

Партія регіонів заявляє про безпрецедентні випадки фізичної розправи над лідерами місцевих осередків ПР.

В партії нагадали, що "днями по-звірячому убито (бейсбольними битами на очах у дружини і дітей) керівника фракції Партії регіонів міської ради міста Южне Одеської області Геннадія Савельєва".

"19 серпня стріляли у керівника фракції Партії регіонів в міській раді Ізмаїла Одеської області. Зараз важкопоранений Олександр Самойленко знаходиться в реанімації. Обидві жертви - активні діячі опозиції, які входили до керівних органів місцевих осередків Партії регіонів. Крім цього, на адресу опозиційних депутатів в Одеській області звучать постійні погрози, здійснюється тиск, мета якого - налякати, знизити активність, позбутися опозиціонерів і дестабілізувати ситуацію перед президентськими виборами", - йдеться у заяві, повідомляє прес-служба ПР.

Партія регіонів "глибоко занепокоєна цією ситуацією, розпалюванням протистояння у суспільстві". "Ми звертаємося до парламенту України, до Генеральної прокуратури з вимогою зробити все для того, щоб не допустити реалізації сценарію зриву президентських виборів через механізм дестабілізації в регіонах, через хвилю цинічних кримінальних вбивств відомих в областях діячів опозиції. Генеральний прокурор має взяти під особливий контроль розслідування цих резонансних злочинів", - наголосили у ПР.

"Регіонали" закликали до захисту прав, свобод і життя громадян України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини