RU

ПР пропонує Луценкові допитати Стельмаха, Ющенка, Литвина і Тимошенко

17.09.2009, 10:49

Народний депутат від Партії регіонів Борис Колесніков пропонує Міністрові внутрішніх справ Юрієві Луценку допитати перших осіб держави, щоб утримати гривню від подальшого падіння. З такою пропозицією він виступив на брифінгу.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, зокрема, Б.Колесников вказав: "Сьогодні курс долара зростає. Що треба робити з гривнею? Я думаю, що це добре знає Юрій Віталійович Луценко. Він минулого разу викликав до себе Шаповалова, і курс долара набагато впав. Зараз нехай він викликає Стельмаха, потім - Ющенка, Литвина і Тимошенко. І до виборів протримаємося... Або нехай коаліція почне реалізовувати власні золотовалютні резерви, зароблені з 2005 року. Це ще на місяць підтримає курс національної валюти".

"Треба спитати у Луценка, кого ще йому треба викликати? Ми навіть готові допомогти доставити - щоб курс стабілізувався", - додав він.

Нагадаємо, раніше слідчий Головного слідчого управління МВС України підписав повістку про виклику на допит першому заступнику голови Національного банку України Анатолію Шаповалову. За словами глави МВС України Юрія Луценка, матеріали і остання інформація свідчать про можливість притягнення до відповідальності посадових осіб НБУ.

Заступник лідера Партії регіонів Олександр Єфремов назвав заяву Ю.Луценка посадовим злочином. "Чиновник такого рангу, який займається юриспруденцією, він випереджальними моментами, не провівши якісь слідчі заходи і не маючи на руках відповідних документів, і тим більше рішення суду, взагалі не має права коментувати ці питання", - сказав він.


Борис Колесніков: біографія і добірка новин>>>
Курси валют: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини