RU

PR-парадокс: скандал зміцнив електоральні позиції Луценка?

27.05.2009, 12:18

Скандал з Міністром внутрішніх справ у Німеччині отримав зворотний ефект - зміцнив електоральні позиції Юрія Луценка і нагадав виборцю його персональні "революційні характеристики". Про це заявив директор Агентства моделювання ситуацій, політолог Віталій Бала, коментуючи ситуацію навколо роботи парламентських слідчих комісій з розслідування інциденту у Франкфурті.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі АМС, В.Бала уточнив: "У випадку зі скандалом навколо Луценка ми зіткнулися з цікавим PR-парадоксом, коли зусилля опозиції із дискредитації персонально Міністра МВС обертаються зміцненням його електоральних позицій. Виборець, котрий поступово забуває події Майдану і ще більш ранніх - акцій "Україна без Кучми", коли Луценко виявляв себе як справжній польовий командир, сьогодні отримав досить виразний меседж щодо революційної суті цього політика. Це політичні експерти і сноби-політики побачили в скандалі у франкфурсьткому аеропорту хуліганство, негідне Міністра. Тоді як виборець побачив здатну постояти за себе людину, яку не стримує ні високий статус, ні тягар влади".

На думку В.Бали, після ляпасу мерові Леоніду Черновецькому і інциденту в німецькому аеропорту Ю.Луценкові досить просто буде переконати виборця як мінімум у щирості своїх мотивів. "Образ революціонера-хулігана, так ще й в країні, де панують кулуарні домовленості і тотальна зрада, цілком може бути сприйнятий певною, досить значною групою виборців. Для повноти образу Міністру не вистачає лише закріпити цей успіх жорсткою позицією у професійній сфері, довівши свою спроможність не тільки як політика, але й як Міністра-силовика", - вважає політолог.

Нагадаємо, на початку травня німецьке видання "Bild" поширило інформацію про те, що поліція Німеччини в аеропорту Франкфурта нібито затримала Ю.Луценка. За даними видання, голова МВС з сином прибув в Німеччину рейсом LH 3237 Київ-Франкфурт і мав намір вилетіти рейсом "Lufthansa" у Південну Корею. Однак капітан лайнера відмовився підіймати машину в повітря через "дивну поведінку" присутніх на борту українців, які, як стверджується, були у стані сильного алкогольного сп'яніння.

18 травня спікер Володимир Литвин повідомив, що Ю.Луценка відсторонено від виконання обов'язків голови МВС. "Я сьогодні розмовляв з Прем'єр-міністром України. Вона сказала, що Луценка відповідно до рішення (Верховної Ради - ред.) відсторонено, тобто, він не виконує обов'язків", - пояснив він.

Однак вчора у Києві було оприлюднено рішення Земельного суду Берліна за позовом Олександра Луценка до газети "Bild", яка розмістила на своїй Інтернет-сторінці матеріали про скандал у Франкфурті під заголовком "Дуже п'яний! Капітан "Люфтганзи" не взяв Міністра на борт". Газеті доведеться публічно спростувати інформацію про алкогольне сп'яніння сина Міністра внутрішніх справ України О.Луценка.

З текстом рішення Земельного суду Берліна щодо О.Луценка можна ознайомитися тут>>>

Юрій Луценко: біографія і добірка новин>>>
Віталій Бала: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини