RU

Поживанов знайшовся у соціальній мережі

01.02.2011, 12:05
Поживанов знайшовся у соціальній мережі - Фото
39404f75aefd5b378f235e7e75276664.jpg

Поживанов знайшовся у соціальній мережі

Колишній глава Держкомрезерву Михайло Поживанов (на фото), оголошений у розшук, знайшовся у соціальній мережі. Екс-чиновник стверджує, що не отримував жодного виклику на допит і вважає порушення щодо нього кримінальної справи політичним переслідуванням.

М.Поживанову ставлять у провину розкрадання державних коштів на суму майже 35 млн. грн.

"Я поки не чув ніяких обвинувачень, і до сьогоднішнього дня мені не присилали жодної повістки і жодного офіційного виклику на допит ні як свідку, ні як обвинуваченому, - заявив М.Поживанов у листуванні з "Коммерсант Украина" у соціальній мережі.

За його словами, він вже встиг ознайомитися із повідомленням Служби безпеки.

"Дочекаюся яких-небудь матеріалів - тоді відкоментую, а так ця інформація викликала здивування. Я звільнений з цієї посади більше двох років тому, і після мене вже змінилося шість керівників. Крім політики, я не бачу на сьогодні нічого іншого", - сказав він.

Колишній прес-секретар М.Поживанова Світлана Бабич розповіла, що в останнє бачила свого керівника влітку минулого року. "Півроку назад Михайло Олександрович поїхав на лікування за кордон, більше я нічого про нього не чула", - сказала вона.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що колишній глава Держкомрезерву М.Поживанов оголошений у розшук. До того ж Генеральна прокуратура не повідомила ніяких подробиць, зокрема не вказала, у межах якої кримінальної справи він розшукується.

З грудня 2007 року М.Поживанов обіймав пост голови Державного комітету з державного матеріального резерву, а з грудня 2008 по березень 2010 року - посада заступника Міністра економіки Богдана Данилишина.

Загалом Головне управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України закінчило провадження досудового слідства з восьми кримінальних справ, порушених щодо чиновників уряду Юлії Тимошенко.

Михайло Поживанов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини