RU

Поживанов збирається попросити політичного притулку в Австрії

15.02.2011, 11:20
Поживанов збирається попросити політичного притулку в Австрії - Фото
ef4db96fe2070b899b896237f659a0ef.jpg

Поживанов збирається попросити політичного притулку в Австрії

Колишній глава Держкомрезерву Михайло Поживанов збирається просити політичного притулку в Австрії. Про це він заявив в інтерв'ю Бі-бі-сі.

До того ж М.Поживанов наголосив, що доля членів уряду Тимошенко свідчить про "політичне переслідування опонентів в Україні". За таких умов він побоюється повертатися в Україну.

Водночас екс-глава Держкомрезерву вказав на те, що поки не звертався з проханням про надання йому політичного притулку, але не виключив, що обставини його можуть до цього підштовхнути. "Мені говорили, що цього тижня мене ніби оголосять у міжнародний розшук... Якщо це станеться, то обов'язково буду звертатися за політичним притулком. Я знаю про людей, які не тільки вчинили кримінальні злочини, але доведено, що вони є вбивцями і вони виїхали за кордон, але їх ніхто досі не оголошував у міжнародний розшук", - сказав М.Поживанов, додавши, що "водночас проти опозиційних колишніх членів уряду коїться таке безчинство".

Також М.Поживанов повідомив, що слідчі органи в Україні не подали його адвокату ніяких деталей про суть обвинувачень щодо нього.

Крім того, екс-глава Держкомрезерву зазначив, що завжди був в опозиції до Партії регіонів і не згодний з її політичним і економічним курсами.

Нагадаємо, раніше Головне слідче управління СБУ у межах розслідування кримінальних справ, порушених за фактами розкрадання державних коштів на суму понад 7 млрд. грн., зокрема виявлених міжнародними аудиторськими компаніями під час перевірки використання урядом бюджетних коштів у 2008-2009 роках і першому кварталі 2010 року, порушило кримінальну справу щодо М.Поживанова за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

У кінці січня стало відомо, що колишній глава Держкомрезерву М.Поживанов оголошений у розшук. До того ж генеральна прокуратура не повідомила ніяких подробиць, зокрема, не вказала, у межах якої кримінальної справи він розшукується.

З грудня 2007 року М.Поживанов займав пост голови Державного комітету з державного матеріального резерву, а з грудня 2008 по березень 2010 року - посада заступника Міністра економіки Богдана Данилишина.

Михайло Поживанов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини