Позбавити РФ права вето в Радбезі: посол пояснив складності

16.09.2016, 17:52
Позбавити РФ права вето в Радбезі: посол пояснив складності - Фото
Фото: ЕРА

Великобританія, Франція, США і Китай побоюються, що права вето можуть позбавити також і їх

Позбавлення Росії права вето в Раді безпеки ООН залежить від інших постійних членів Радбезу. Про це заявив глава постійного представництва України при ООН Володимир Єльченко в Twitter  під час спілкування з читачами.

"Україна підтримує реформування Ради безпеки. Постійно говоримо про це в ООН. Але вирішення питання в руках постійних членів", - зазначив Єльченко, відповідаючи на питання про можливість позбавлення України права вето в Радбезі.

Крім Росії правом вето в РБ ООН мають Великобританія, Франція, США і Китай.

В кінці серпня на засіданні прес-клубу МЗС в Києві Єльченко заявив, що Україна не відмовляється від ідеї позбавлення України права вето в Раді безпеки ООН, повідомляв УНІАН.

"Я не буду говорити, що це нереальне завдання. Напевно, його можна вирішити, але це тривалий процес. Розумієте, в ООН всі  бояться слова прецедент. І тому тут справа не в тому, що країни не підтримують позбавлення Росії права вето, а вони бояться, що це може їх торкнутися. тобто інші четверо постійних членів Ради безпеки, які мають таке ж право вето, звичайно, ніколи не підуть на (це)", - сказав Єльченко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проєкту – sweet.tvДенис Роднянський: "Якщо у нас є спеціалісти голлівудського рівня, то і кіно буде"