RU

Позафракційні депутати просять для себе куток у Верховній Раді

13.04.2010, 11:00

Позафракційні депутати хочуть сидіти у сесійній залі окремо. Відповідні пропозиції вже підготував регламентний комітет. Про це під час виступу на засіданні погоджувальної ради заявив глава комітету Олександр Єфремов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, О.Єфремов зазначив: "У зв'язку із зверненнями депутатів позафракційних, які вийшли, їх вже досить велика кількість, і практично усі звертаються з проханням, щоб десь їх компактно розсадити можна було у залі. Пропозіції є, які підготовлені за нашою участю, я поклав і вам (Володимиру Литвину, - ред.) на стіл, і керівникам фракцій. З нашого погляду, ці пропозиції не обмежують особливо фракції нікого, тому просили б подивитися, якщо буде загальна згода, то прийняти з цього питання рішення".

У свою чергу, спікер В.Литвин попросив керівників фракцій ознайомитися з цими пропозиціями.

Нагадаємо, у березні позафракційні депутати, а також представники БЮТ і НУНС, що увійшли до коаліції в індивідуальному порядку, створили окрему депутатську групу "За конкурентоздатність і реформи" і хотіли сидіти разом на одній ділянці сесійної зали парламенту. "Ми б хотіли вже сісти всі разом у парламенті, щоб нікого не труїли, щоб депутати відчували себе захищеними. Це питання організаційного забезпечення нашої діяльності. Ми подали вже заявку у парламент для того, щоб нам забезпечили робочі місця, щоб ми були всі разом і щоб люди відчували себе захищеними від всякого роду провокацій і наїздів", - сказала тоді Інна Богословська.

Олександр Єфремов: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини