Позачергове засідання Верховної Ради відкладається ще на годину

02.03.2015, 16:52
Позачергове засідання Верховної Ради відкладається ще на годину - Фото
Фото: ЛігаБізнесІнформ

На даний момент консультації щодо законопроектів тривають. Парламентську трибуну заблокували депутати від Радикальної партії

Позачергове засідання Верховної Ради відкладається ще на годину. Консультації щодо законопроектів тривають. Про це повідомив перший віце-спікер Андрій Парубій, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Тривають непрості, але результативні консультації з приводу законопроектів, які ми повинні сьогодні прийняти", - сказав він. У зв'язку із цим, за його словами, початок засідання переноситься на 17:00. "І в 17:00, якщо пан Ляшко розблокує парламентську трибуну, ми почнемо нашу результативну роботу", - сказав Парубій.

З 16:00 фракція Олега Ляшка блокує парламентську трибуну з вимогою відставки голови Нацбанку Валерії Гонтаревої. Раніше прес-секретар голови ВР Дмитро Столярчук повідомив журналістам, що переговори фракцій коаліції з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком завершилися, і в даний час йде доопрацювання економічних законопроектів у комітетах і фракціях.

Нагадаємо, що сьогодні депутати планують розглянути низку законопроектів, необхідних для прийняття позитивного рішення щодо надання Міжнародним валютним фондом кредиту Україні.

Зокрема, проект змін до статті 165 та 252 Податкового кодексу України №2213, проект змін до Бюджетного кодексу України №2209, проект змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення №2212, проект змін до Митного кодексу України (щодо посадових осіб органів доходів і зборів) №2211, проект змін до Податкового кодексу України (щодо посадових осіб контролюючих органів) №2210, зміни до деяких законів України щодо стабілізації фінансового стану НАК Нафтогаз України №2214, проект змін до держбюджету на 2015 рік №2147.

Також планується розглянути проект змін до деяких законодавчих актів щодо відповідальності пов'язаних з банком осіб №2085, проект змін до розділу 8 "Прикінцевих та перехідних положень" закону про збір єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування №1863, зміни до Податкового кодексу (щодо відшкодування ПДВ при експорті сільгосппродукції) №2003.

Крім цього, ряд законопроектів планується включити до порядку денного. Серед них - проект змін до закону про введення мораторію на примусову реалізацію майна №2264 і проект змін до закону про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті (щодо валютного регулювання і валютного контролю) №2265. У повторному другому читанні депутати планують розглянути проект закону про ліцензування певних видів господарської діяльності №0934.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам