RU

Позачергове засідання Верховної Ради відкладається ще на годину

02.03.2015, 16:52
Позачергове засідання Верховної Ради відкладається ще на годину - Фото
Фото: ЛігаБізнесІнформ
Позачергове засідання Верховної Ради відкладається ще на годину. Консультації щодо законопроектів тривають. Про це повідомив перший віце-спікер Андрій Парубій, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Тривають непрості, але результативні консультації з приводу законопроектів, які ми повинні сьогодні прийняти", - сказав він. У зв'язку із цим, за його словами, початок засідання переноситься на 17:00. "І в 17:00, якщо пан Ляшко розблокує парламентську трибуну, ми почнемо нашу результативну роботу", - сказав Парубій.

З 16:00 фракція Олега Ляшка блокує парламентську трибуну з вимогою відставки голови Нацбанку Валерії Гонтаревої. Раніше прес-секретар голови ВР Дмитро Столярчук повідомив журналістам, що переговори фракцій коаліції з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком завершилися, і в даний час йде доопрацювання економічних законопроектів у комітетах і фракціях.

Нагадаємо, що сьогодні депутати планують розглянути низку законопроектів, необхідних для прийняття позитивного рішення щодо надання Міжнародним валютним фондом кредиту Україні.

Зокрема, проект змін до статті 165 та 252 Податкового кодексу України №2213, проект змін до Бюджетного кодексу України №2209, проект змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення №2212, проект змін до Митного кодексу України (щодо посадових осіб органів доходів і зборів) №2211, проект змін до Податкового кодексу України (щодо посадових осіб контролюючих органів) №2210, зміни до деяких законів України щодо стабілізації фінансового стану НАК Нафтогаз України №2214, проект змін до держбюджету на 2015 рік №2147.

Також планується розглянути проект змін до деяких законодавчих актів щодо відповідальності пов'язаних з банком осіб №2085, проект змін до розділу 8 "Прикінцевих та перехідних положень" закону про збір єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування №1863, зміни до Податкового кодексу (щодо відшкодування ПДВ при експорті сільгосппродукції) №2003.

Крім цього, ряд законопроектів планується включити до порядку денного. Серед них - проект змін до закону про введення мораторію на примусову реалізацію майна №2264 і проект змін до закону про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті (щодо валютного регулювання і валютного контролю) №2265. У повторному другому читанні депутати планують розглянути проект закону про ліцензування певних видів господарської діяльності №0934.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини