RU

Позачергове засідання Верховної Ради заплановано на 30 серпня

25.08.2010, 13:25

На сьогоднішній день зібрана необхідна кількість підписів нардепів для проведення позачергової сесії Верховної Ради 30 серпня. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-секретаря Голови Верховної Ради Ольгу Чорну.

"Необхідна кількість підписів зібрана. Готується відповідне розпорядження Голови Верховної Ради України з цього питання", - сказала О. Чорна. За її словами, на цьому засіданні передбачено розгляд трьох питань.

Зокрема до порядку денного пропонується внести питання зміни закону про місцеві вибори. Крім того, планується розгляд проекту закону про внесення змін до закону про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України (про механізм повернення заощаджень). Третім означається питання виконання заходів щодо соціального захисту населення у зв'язку зі збільшенням тарифів на послуги ЖКГ.

Нагадаємо, вчора Президент України Віктор Янукович заявив, що вирішив звернутися до парламенту з пропозицією внести зміни до закону про вибори. "Я зроблю все, щоб забезпечити вільні, демократичні і прозорі місцеві вибори в Україні. Ми повинні отримати нову якість влади, яка дійсно представляє місцеві громади і керується їхніми інтересами", - сказав він.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Місцеві вибори – 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини