RU

Поза зоною досяжності. Тимошенко втратила зв'язок із Ющенком

07.10.2008, 14:57

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко у присутності журналістів не змогла поговорити з Президентом Віктором Ющенком по спеціальному урядовому зв'язку.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, глава уряду побажала в присутності журналістів зв'язатися із В. Ющенком по телефону. Вона зняла слухавку спеціального урядового зв'язку, довго чекаючи відповіді, і повідомила, що на її дзвінок ніхто не відповів.

"Це телефон прямого зв'язку з Президентом. Цей телефон завжди беруть Президент і Прем'єр-міністр, вона (зв'язок - ред.), як кажуть, працює без секретарів. Але останні шість місяців цей телефон працює в один бік. Коли я беру слухавку, у відповідь я чую гудки, на які ніхто ніколи не відповідає", - зокрема, сказала глава українського уряду.

За словами Прем'єр-міністра, у випадку, якщо Президент відсутній у своєму робочому кабінеті, його секретар має перемкнути дзвінок на себе і зв'язатися із Прем'єр-міністром через деякий час. "Мої ж дзвінки нікуди не перемикаються, ніхто не зв'язується. І коли почалася вся ця криза, я багато разів підіймала цю телефонну слухавку, але жодного разу я не одержала ні відповіді, ні призначення зустрічі", - підсумувала Ю. Тимошенко.

Нагадаємо, раніше сьогодні Ю. Тимошенко заявила, що неодноразово ініціювала зустріч із Президентом України Віктором Ющенком, проте він не бачить необхідності такої зустрічі. "Я багато разів ініціювала таку зустріч, але, на жаль, Президент вважає, що таких зустрічей не має бути. І саме тому від мене зараз, після того, як наша фракція поставила 155 підписів, після того, як фракція підписала коаліційну угоду і виконала всі ультиматуми Президента без винятку, - після цього ми вже нічого не можемо зробити для того, щоб Президент дав команду частині своєї фракції створити коаліцію", - зокрема, наголосила глава українського уряду.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини