RU

Повторення Майдану найближчим часом неможливо - експерти

21.11.2016, 15:16
Повторення Майдану найближчим часом неможливо - експерти - Фото
Ірина Бекешкіна
Більшість експертів вважають малоймовірним або неможливим повторення Майдану в короткостроковій перспективі. Про це свідчать результати експертного опитування проведеного фондом Демініціативи. Результати опитування представила журналістам на прес-конференції директор фонду Ірина Бекешкіна.

Малоймовірним вважають повторення Майдану найближчим часом 32 експерта, 12 впевнені в тому, що його не буде. Можливим новий Майдан вважають 20 експертів. Троє впевнені в тому, що він швидше за все буде найближчим часом, двоє не змогли дати відповідь.

Серед тих, хто вважає новий Майдан можливим, більшість називають його основною причиною падіння рівня життя і загострення економічної кризи - 16 згадок.

Також експерти припустили, що можливий не Майдан, а штучно організований Росією або українським олігархатом переворот - 9 згадувань. Ще однією причиною нового Майдану експерти назвали систематичні помилки влади в прийнятті рішень і комунікації з населенням - 7 згадок або відсутність системних реформ - 7 згадок.

Також, на думку експертів, причинами нового Майдану можуть стати збереження тотальної корупції і корупційны скандали - 6 згадок, відірваність влади від народу і її аморальність - 5 згадок, ураження на фронті і поступки керівництва держави в конфлікті з Росією - 3 згадки, критична ситуація, наприклад, побиття людей поліцією - 3 згадки, відсутність верховенства права і свавілля правоохоронних органів - 2 згадки.

Опитування було проведено 11-18 листопада. У ньому взяли участь 69 експертів.

Раніше Бекешкіна повідомляла, що за три роки після Революції гідності влада в Україні змінилася і зрозуміла, що не можна з суспільством вести себе так, як її попередники.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини